Przedszkole nr 1 w Łańcucie

Plan dnia w przedszkolu. Przedszkole nr 1 w Łańcucie. Plan dnia w przedszkolu. Przedszkole Miejskie Nr 1 w Łańcucie posiada jeszcze wolne miejsca. Na rok szkolny 20152016. Istnieje możliwość przyjęcia dzieci, które ukończyły 2,5 rok życia. Szczegółowe informacje u Dyrektora placówki. Strona w budowie.

OVERVIEW

The web site przedszkole1lancut.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have crawled five pages inside the web page przedszkole1lancut.pl and found zero websites associating themselves with przedszkole1lancut.pl.

PRZEDSZKOLE1LANCUT.PL TRAFFIC

The web site przedszkole1lancut.pl is seeing varying levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for przedszkole1lancut.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole1lancut.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole1lancut.pl

LINKS TO PRZEDSZKOLE1LANCUT.PL

WHAT DOES PRZEDSZKOLE1LANCUT.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole1lancut.pl Mobile Screenshot of przedszkole1lancut.pl Tablet Screenshot of przedszkole1lancut.pl

PRZEDSZKOLE1LANCUT.PL SERVER

Our crawlers caught that a lone page on przedszkole1lancut.pl took six thousand six hundred and seventy-six milliseconds to load. Our parsers could not detect a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
88.198.204.146

We revealed that przedszkole1lancut.pl is employing the LiteSpeed server.

Przedszkole nr 1 w Łańcucie

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site has the following on the web site, "Przedszkole nr 1 w Łańcucie." I noticed that the web page also said " Przedszkole Miejskie Nr 1 w Łańcucie posiada jeszcze wolne miejsca." They also said " Istnieje możliwość przyjęcia dzieci, które ukończyły 2,5 rok życia. Szczegółowe informacje u Dyrektora placówki."

SEE SIMILAR WEB PAGES

szkolnastrona - Przedszkole nr 1 w Sobótce - Strona startowa -

Gdzie Państwo spędzili wakacje? Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu - zapisz się na naszą listę mailingową. Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola. INFORMACJE DLA RODZICÓW! Praca przedszkola w czasie przerwy wakacyjnej. W miesiącu LIPCU dyżur pełni przedszkole. W SIERPNIU przedszkole przy ul.

O NAS - Nasze Przedszkole

Miłego wypoczynku, wielu niezapomnianych przeżyć i uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola. Dzieciom 6-letnim, które dnia 26 czerwca po raz ostatni przekroczyły progi naszej placówki życzymy od września samych sukcesów w szkole i wielu nowych, ciekawych doświadczeń! .

bystrzyca.pl

Bystrzyca Kłodzka, czwartek, 13 sierpień 2015. Mistrzostwa Polski w Biegu Anglosaskim, XXIII Ogólnopolski Bieg Śnieżnicki. Zapraszamy w dniach 25-26 lipca do Międzygórza na Mistrzostwa Polski Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych w Biegu Anglosaskim, XXIII Ogólnopolski Bieg Śnieżnicki, Małe Biegi Śnieżnickie, Mistrzostwa Polski Młodzików w Biegu Anglosaskim, Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Biegach Górskich.

Publiczne Przedszkole Nr 2 z grupą żłobkową w Choszcznie - Tęczowa Kraina

Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj. Dziś jeszcze nie było najważniejszego artykułu. 2015 r odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola grupy III i IV. Dzieci przedstawiły kolorowy, rozśpiewany program artystyczny pełen wzruszeń i wspomnień. Zapraszamy do Galerii Grupa III. Zapraszamy do Galerii Grupa IV.